5.2.07

Evelyn Sepp: vaba sissepääs hea tuju terviseklubisse

Foto pärineb EPL-st. Tänud!


Olen käesoleval nädalal Elmari raadio Suu Puhtaks saatekülaline. Virgutan seega esmaspäevast reedeni kella 7.50 paiku hommikusi raadiokuulajaid isiklikku laadi mõtelustega elust ja poliitikast, millest 27 päeva enne valimisi olekski ehk võimatu päris mööda vaadata.
Kuna täna on alles esmaspäev, tasuks energiat ja elurõõmu hoida kogu eelolevaks nädalaks. Seepärast alustakski parem millestki paremast. Näiteks kohalikust Eurovisiooni võidulaulust.

Teeks aga seekord äkki nii, et lepiks algatuseks kokku, et peale võistlust rusikatega ei vehi ja mis sest ninakirtsutamisestki muutuks? Sisuliselt mitte midagi - nina läheks ainult kortsu.

Pole võitnud laulul häda midagi, nagu ka autoritel ja selle esitajal Gerli Padaril. Võiduloo puhul on tegu täiesti arvestatava kohaliku meelelahutusega, mis on eelkõige mõeldud selleks, et inimestel oleks võimalik ilma muusikakooli hariduse või võõrsõnade leksikonita hea tuju retsept endale ise välja kirjutada. Kujutage ette, et selleks pole vaja ei perearsti saatekirja ega isegi Haigekassa lisaeelarvet. Kokkuhoid missugune.

Isegi järjekordi pole, nagu ka streiki.

Nägin päev-paar tagasi kuskil uudisenuppu selle kohta, et nn 5–minutiline energiasäästu üleskutse hoidis kokku samapalju elektrienergiat, kui vajab kogu Viljandi linn.

Kena, see mind inspireeriski. Nii võiks ka alanud nädalal laupäevase lauluvõistluse kritiseerimise arvelt kokku hoida nõnda palju närvienergiat, kui kuluks näiteks 4.märtsini hea tuju hoidmiseks.
Mis me sellest võidaksime? Olenemata sellest, mis juhtub Helsingis Eurovisiooni eelvõistlusel 10.mail või koguni finaalis 12.mail, saaksime me endale vähemalt mõneks ajaks sellised positiivsed minikangelased.

Tegelikult ei teegi ma nüüd enam nalja. Kuigi tänavuse Eurovisiooni Eesti eelvooru võiduloo autor Hendrik Sal-Saller kummutab võrdlust muusikast ja spordist, on neil siiski palju ühist. Nende mõlema mõte on pakkuda elamusi, aidata tõusta tavalistel toredatel inimestel kangelase staatusesse ja tõsta meidki kõrgemale igapäevasest pirinast ja vigade otsimise tuhinast.

Kangelasi vajab aga iga rahvas. Vajab eeskujusid, mis innustaks näiteks väikseid tüdrukuid muusikat õppima, või juhataks väiksed poisid kitarritundi. Ja mis meie sellest siis kaotaksime, kui head asjad nii kergesti võiks juhtuma hakata? Tegelikult mitte midagi!

Võib ka nii öelda, et me vajame elamusi selleks, et need teeks meid paremaks, tervemaks, ja ausamaks eelkõige üksteise suhtes või ka nõudlikumaks iseenda vastu. Ja seda ilma igasuguse välehäbita. Täna võivad kangelasteks olla eurolauljad, veebruari lõpus, Sapporo suusa MM-i päevil seame me end sisse aga telerite ette ja ootame nõudlikult uut verevannet armastatud suusasangaritelt, kelle kohal objektiivselt ehk täna ei olegi taevas nii pilvitu kui tahaks.

Loomulikult on tugitoolist alati kõige lihtsam heliloojat õpetada, suuski määrida või 200 pulsiga mägede ja metsade vahel teadvuskaotuse piiril pingutada.

Sedavõrd, kui me aga suudame anda neile nende võimaluse, toetada neid nii heas kui halvas, anname me selle võimaluse ka tegelikult iseendile – olla natuke suuremad, paremad ja emotsionaalselt paremas toonuses.

Seega - sõlmigem siis hea tuju leping iseendaga – oma sangaritega selleks, et pääseda ka ise ausa võistluse käigus valitud kangelastega samasse ritta!

Ja nii saabki sissepääs sellisesse hea tuju terviseklubisse taskukohaseks absoluutselt igaühele. Sinna pääseb ilma perearsti saatekirjata, selleks ei ole vaja isegi Haigekassa lisaeelarvet. Nagu juba öeldud, kokkuhoid missugune!

Eks ole. Mõeldud – Tehtud!

Ilusat ja hea tujuga nädala algust kõigile!

22 comments:

rakamon said...

Sapporo suusa MM-i päevil seame me end sisse aga telerite ette ja ootame nõudlikult uut verevannet armastatud suusasangaritelt, kelle kohal objektiivselt ehk täna ei olegi taevas nii pilvitu kui tahaks.

Milline on partei pealiin? Edgar just hiljuti arvas, et just meie oleme oma ootustega süüdi suusamedalite kaotuses!

Anonymous said...

ma nägin sealt juure ja oja saatest sind seksikate peol.
päris seksikas olid :)))

Sirje said...

Mis laul see Salleril muusikast ja spordist on? Mina tean hoopis, et Salleri 1 tuntumaid laule on jalgpalli (sport) ja kehalise tegevuse omavahelisest paremusjärjestusest. Tegelikult ma lugesingi esimese hooga, et mainitud on toda lugu ja lootsin, et nüüd läheb siin blogis huvitavaks, aga võta näpust.

PS! See Kroonika peo meik app oli pisut liiga hall mu maitse jaoks.

Jubejuss said...

A kellega muidu pärast eurovisiooni tavaliselt poksite? Lengiga vä? Ja miks?

Jubejuss said...

Ma ei tea kuidas tänapäeval, aga meil maal vanasti, siis kui Eurovisiooni veel soome pealt pidi vaatama siis ka eided pärast tagusid teineteist harjavartega nii et kuldhambaid lendas. Mis neil naistel küll viga on ma ei saa aru?

Ray Leinberg said...

kas Gerli Padari žest tähendab "saekaatri kurttumm tööline küsib viis õlut?"

Evelyn Sepp said...

Kohe näha, et klubi on kohal:).
rakamonile - tead, me ei leppinud Edgari kokku, kes meist spordist rohkem teab.
Tema teab kindlasti nii mõndagi Andruse ja Kiku päevavormist, aga eks minulgi on spordis omad huvid.
Seega pead ilmselt valimistulemuse ära ootama, eks siis vaidleme selle pealiini üle edasi.

Evelyn Sepp said...

Alole,
no tore kui jäi meelde.
Sirjele,
Saller rääkis sellest spordi ja muusika erinevusest vist esmaspäeval Postimehes. Jalgpall on muidugi tore mäng, aga seriaal jalgpallurite naistest on veel paremgi kui pallimäng ise.
mõtlengi siin, kuidas Eesti-Inglismaa mängule piletit saada...

Mari-Leen said...

Evelyn, loodan, et saad oma soovitud jalkapileti, aga mitte riigiraha eest :P

Jubejuss said...

Aga see on küll tore, et sinna hea tuju terviseklubisse saab ka ilma pederasti saatekirjata. Mul hakkab küll juba kõrini saama et kõik need Angelid ja muud, et igaüks sinna justkui ei sobigi või nii

Arkadi Zuk said...

Jah, väike samm Gerli Padarile aga suur samm eesti rahvale. Au ja kuulsus.

Nüüd on vähemalt kindel, et see estonia teatri saladus saab lahendatud. Meie oma esindaja läheb soomemaale asja selgitama.

Seda jalgaplli ja seksi asja ei maksa tegelikult nii väga vastandada. Ma ei teagi kas Peeter on juba tenud Angeli jalgpalliklubi?

Mul on üks kurb uudis ka. Mihkels pole siiani basturmaad saanud. Ei tea kas peabki valimisteni vastu. Kahju vaadata teist kohe. Seisab pevad läbi akna peal ja igat automürinat kuuldes arvab, et nüüd saadavad parteikaaslased maitsvat aga vintsket õllekõrvast...aga ei tühjagi.

Jubejuss said...

Hullemaks läheb siis kui ta ei saagi pasturmaad ja on sunnitud erakonda vahetama! Mõtle kui ta näiteks otsustab rohelistega liituda! Siis peab ju kõik oma ülikonnad ja lipsud välja vahetama, lihtsalt värvi pärast. Kuigi teisalt, ehk sõber Ahlberg siiski toetab rahaliselt.

Bobik said...

Evelyn, teeks sellise tagatoa diili nüüd.

Mina hangin inglismaa mängu piletid ja Sina sebid mulle sele jopiku!

Kusjuures, me ei pea koos palli vaatama, kuna ma ei viitsiks jopikut koos Sinuga kanda. Vaata, mul on see mure, et tahaks sellega teises linnas tuusata. Kuigi esialgu võiks Mustamäel parditiigi juures kägarkükke teha ja linnudiskot kuulata. Kui nad just jääga segunenud pole.

Huvitav, kas Ray ka Eurovisjuuni vaatas või oli Super Bowl nigut olulisem kultuurisündmus?

RAY, KUS SAAA OOO-LEEED.
Miss ya!

Bobik said...

Mul on veel tegelikult küsimus, mis jäid õhku rippuma. Nagu Juhan Paadami süütus esimese Eurovisiooni korraldamise aegu. Nüüd on ta vana mees, kogenud nagu punaste laternate tänava sutekas.

Aga ma täna maalisin aktifotot ja siis ma mõtlesin, et kas Evelyn on juuksed ikkagi blondiks värvinud ja nüüd ma avastasin, et jeekim, ongi nii. Ja nüüd ma mõtlen, et peaks saia minema ostma. Juustu ja piima ka.

Action59 said...

Evelyn!

Kas elu väljaspool poliitikat üldse enam ei eksisteeri? Saan aru, et valimised võtavad väga kõva osa sinu tegemistest ja mõtteavaldustest, siiski ootaksin blogilt ehk internetipäevikult midagi rohkem isiklikku. Mis seob sind ühe või teise teemaga? Kas ainult ühine seisukoht erakonnakaaslastega?

Ise tahaksin oma päevikus küll avatum ja isiklikum olla kui sina, kes sa peamiselt vaid partei rida ajad. Miks üks või teine teema sinu jaoks isiklikult nii tähtis on, see jääb selgusetuks. Võib-olla teen ma sulle liiga, arvates, et niisama naljaviluks kedagi ei huvita, mis toimub USA presidendivalimistel või miks üks või teine asi maailmas just sedapidi on, nagu on. Esmalt huvitab mind ikka, kuidas ma ise ja mu lähikondsed hakkama saavda, alles seejärel kõik muu maailma jura.

Juhul muidugi, kui isiklikku elu ja suhet ei ole, on mõistetav, miks ainult üdini päevapoliitilised teemad blogis valitsevad.

Kõigest hoolimata tahaks üks hetk maha istuda, võtta aeg mõneks hetkekski maha, rüübata õlut või veini ja mõelda natukenegi laiemalt kui eelseisvad valimised või nelja aasta jooksul toimuv. Tahaks näha, mis tegelikult sinu poliitikukoore all toimub ja kui palju sinus on säilinud naist.

Ilus, tark ja seltskondlik nagu sa paistad, on tegelikult ju ainult pealispind ja mask. Oled sa sellega rahul? Kui jah, siis miks?

Sinu valik. Hüva, valikuid teeme me niikuinii kogu aeg ja alati ei ole need ka meie endi jaoks õiged.

Igatahes, kui sooviksid kõnelda kellegagi millestki paremast kui poliitikast, siis olen igati kohal.

Üllar

sexy said...

情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣用品,情趣用品,情趣,情趣,A片,A片,情色,A片,A片,情色,A片,A片,情趣用品,A片,情趣用品,A片,情趣用品,a片,情趣用品

A片,A片,AV女優,色情,成人,做愛,情色,AIO,視訊聊天室,SEX,聊天室,自拍,AV,情色,成人,情色,aio,sex,成人,情色

免費A片,美女視訊,情色交友,免費AV,色情網站,辣妹視訊,美女交友,色情影片,成人影片,成人網站,H漫,18成人,成人圖片,成人漫畫,情色網,日本A片,免費A片下載,性愛

情色文學,色情A片,A片下載,色情遊戲,色情影片,色情聊天室,情色電影,免費視訊,免費視訊聊天,免費視訊聊天室,一葉情貼圖片區,情色視訊,免費成人影片,視訊交友,視訊聊天,言情小說,愛情小說,AV片,A漫,AVDVD,情色論壇,視訊美女,AV成人網,成人交友,成人電影,成人貼圖,成人小說,成人文章,成人圖片區,成人遊戲,愛情公寓,情色貼圖,色情小說,情色小說,成人論壇

a片下載,線上a片,av女優,av,成人電影,成人,成人貼圖,成人交友,成人圖片,18成人,成人小說,成人圖片區,成人文章,成人影城,成人網站,自拍,尋夢園聊天室

A片,A片,A片下載,做愛,成人電影,.18成人,日本A片,情色小說,情色電影,成人影城,自拍,情色論壇,成人論壇,情色貼圖,情色,免費A片,成人,成人網站,成人圖片,AV女優,成人光碟,色情,色情影片,免費A片下載,SEX,AV,色情網站,本土自拍,性愛,成人影片,情色文學,成人文章,成人圖片區,成人貼圖

Anonymous said...

本土成人貼圖站大台灣情色網台灣男人幫論壇A圖網嘟嘟成人電影網火辣春夢貼圖網情色貼圖俱樂部台灣成人電影絲襪美腿樂園18美女貼圖區柔情聊天網707網愛聊天室聯盟台北69色情貼圖區38女孩情色網台灣映像館波波成人情色網站美女成人貼圖區無碼貼圖力量色妹妹性愛貼圖區日本女優貼圖網日本美少女貼圖區亞洲風暴情色貼圖網哈啦聊天室美少女自拍貼圖辣妹成人情色網台北女孩情色網辣手貼圖情色網AV無碼女優影片男女情色寫真貼圖a片天使俱樂部萍水相逢遊戲區平水相逢遊戲區免費視訊交友90739免費視訊聊天辣妹視訊 - 影音聊天網080視訊聊天室日本美女肛交美女工廠貼圖區百分百貼圖區亞洲成人電影情色網台灣本土自拍貼圖網麻辣貼圖情色網好色客成人圖片貼圖區711成人AV貼圖區台灣美女貼圖區筱萱成人論壇咪咪情色貼圖區momokoko同學會視訊kk272視訊情色文學小站成人情色貼圖區嘟嘟成人網嘟嘟情人色網 - 貼圖區免費色情a片下載台灣情色論壇成人影片分享免費視訊聊天區微風 成人 論壇kiss文學區taiwankiss文學區

Anonymous said...

2008真情寫真aa片免費看捷克論壇微風論壇大眾論壇plus論壇080視訊聊天室情色視訊交友90739美女交友-成人聊天室色情小說做愛成人圖片區豆豆色情聊天室080豆豆聊天室 小辣妹影音交友網台中情人聊天室桃園星願聊天室高雄網友聊天室新中台灣聊天室中部網友聊天室嘉義之光聊天室基隆海岸聊天室中壢網友聊天室南台灣聊天室南部聊坊聊天室台南不夜城聊天室南部網友聊天室屏東網友聊天室台南網友聊天室屏東聊坊聊天室雲林網友聊天室大學生BBS聊天室網路學院聊天室屏東夜語聊天室孤男寡女聊天室一網情深聊天室心靈饗宴聊天室流星花園聊天室食色男女色情聊天室真愛宣言交友聊天室情人皇朝聊天室上班族成人聊天室上班族f1影音視訊聊天室哈雷視訊聊天室080影音視訊聊天室38不夜城聊天室援交聊天室080080哈啦聊天室台北已婚聊天室已婚廣場聊天室 夢幻家族聊天室摸摸扣扣同學會聊天室520情色聊天室QQ成人交友聊天室免費視訊網愛聊天室愛情公寓免費聊天室拉子性愛聊天室柔情網友聊天室哈啦影音交友網哈啦影音視訊聊天室櫻井莉亞三點全露寫真集123上班族聊天室尋夢園上班族聊天室成人聊天室上班族080上班族聊天室6k聊天室粉紅豆豆聊天室080豆豆聊天網新豆豆聊天室080聊天室免費音樂試聽流行音樂試聽免費aa片試看免費a長片線上看色情貼影片免費a長片

Anonymous said...

85cc免費影城 愛情公寓正妹牆川藏第一美女 成人影片 情色交友網 美女視訊 美女視訊 視訊情人高雄網 JP成人影城 383成人影城 aa片免費a片下載 a片線上看aa片免費看 ※a片線上試看※sex520免費影片※ aa片免費看 BT成人論壇 金瓶影片交流區 自拍美女聊天室 aa片免費a片下載 SEX520免費影片 免費a片 日本美女寫真集 sex520aa免費影片 sex520aa免費影片 BT成人網 Hotsee免費視訊交友 百分百貼影片區 SEX520免費影片 免費視訊聊天室 情人視訊高雄網 星光情色討論版 正妹牆 383成人影城 線上85cc免費影城 85cc免費影城 85cc免費影城 85cc免費影城 ※免費視訊聊天室※ ※免費視訊聊天室※ 免費視訊聊天室 85cc免費影片 85cc免費影片 080苗栗人聊天室 080苗栗人聊天室 080中部人聊天室 080中部人聊天室 免費a片下載 免費a片 AA片免費看 aa片免費看 aa片免費看 aa片免費看 aa片免費看 日本av女優影片 av女優 av女優無碼影城 av女優 av女優 百分百成人圖片 百分百成人圖片 視訊情人高雄網 電話交友 影音電話交友 絕色影城 絕色影城 夜未眠成人影城 夜未眠成人影城 色咪咪影片網 色咪咪影片網 色咪咪影片網 色咪咪影片網 色咪咪影片網 免費色咪咪貼影片 免費色咪咪貼影片 色情遊戲 色情遊戲 色情遊戲 色情遊戲 影音視訊交友網

Anonymous said...

視訊交友網 080視訊聊天室 ※免費視訊聊天室※ ※免費視訊聊天室※ 視訊聊天室 成人影音視訊聊天室 ut影音視訊聊天室 ※免費視訊聊天室※ 視訊ukiss聊天室視訊ukiss聊天室 視訊交友90739 視訊交友90739 情人視訊網 168視訊美女 168視訊美女 168視訊美女 視訊美女館 視訊美女館 免費視訊美女網 小高聊天室 小高聊天室 aio交友聊天室 aio交友聊天室 交友聊天室 交友聊天室 線上a片 線上a片 線上a片 線上a片 線上a片 免費線上a片 免費線上a片 嘟嘟成人網站 成人漫畫 情色文學 嘟嘟成人網 成人貼圖區 情色文學成人小說 微風成人區 情色貼圖區 免費視訊聊天 免費成人圖片區 愛情公寓 愛情公寓聊天室 寄情築園小遊戲 免費aa片線上看 aa片免費看 情色SXE聊天室 SEX情色遊戲 色情A片 免費下載 av女優 俱樂部 情色論壇 辣妹視訊 情色貼圖網 免費色情 聊天室 情人視訊聊天室 免費a片成人影城 免費a片-aa片免費看 0204貼圖區 SEX情色 交友聊天-線上免費 女優天堂 成人交友網 成人情色貼圖區 18禁 -女優王國 080視訊美女聊天室 080視訊聊天室 視訊交友90739 免費a片 aio 視訊交友網 成人影城-免費a片※免費視訊聊天※85cc免費影片日本線上免費a片 免費色咪咪影片免費色咪咪影片aaa片免費看影片aaa片免費看成人影城情人視訊高雄網sex520免費影片080聊天室080聊天室aa的滿18歲影片免費av18禁影片免費av18禁影片免費av18禁影片aa的滿18歲影片

Anonymous said...

有空歡迎來我家唷~感謝分享..加油喔!.......................................................

Anonymous said...

sex999 免費影片免費視訊173liveshow免費視訊聊天室免費視訊gogo免費視訊ggo免費視訊美女免費視訊交友免費視訊聊天區視訊交友90739080視訊聊天室視訊美女34cc聊天室ukisssex888影片區sex888免費影片分享區sex888免費電影豆豆聊天室dodo豆豆聊天室辣妹視訊辣美眉173show影片視訊聊天室sogou搜狗音樂百分百貼影片區aaaa片免費看日本美女寫真集百分百貼圖區線上a片色咪咪影片免費視訊聊天免費影片免費視訊本土自拍免費聊天情色自拍情色貼片區本土自拍網情人視訊高雄網情人視訊聊天室視訊交友網男人幫論壇免費ava片線上看免費av18禁影片台灣kiss情人視訊網色色網a片天下第一色站小魔女免費影片小幻好玩遊戲小澤瑪莉亞小弟弟貼影片aaaaa片俱樂部影片卡通aa片子百分百貼成人圖片百分百貼影片區尋夢園聊天室交友愛情館交友愛戀速配網交友ggoo交友聊天室pc交友愛叭噗小遊戲aio交友愛情館aa免費看影片383成人影城38ga片下載3y3成人色色網38ga成人383movie成人影城av168成人女人色色網台灣遊戲桃Plus28論壇qq美美色網飯島愛免費影片小高聊天室嘟嘟情人色網聊天室尋夢園bobo線上遊戲莉亞迪桑寫真集一葉情貼圖片區