18.2.07

Evelyn Sepp: Mona Sahlin uurimise allMona Sahlini peetakse parimaks hämajaksMona Sahlin lubas eelmise aasta Riksdagi debatil, et valitsus laseb riiklikul kriminaallaboril analüüsida kogu Estonia hukku puudutavat filmimaterjali. Sahlin tegi millegipärast valitsuse otsusel analüüsi osas ajapiirangu, tellides filmimaterjali uuringuid ainult 2. oktoobri ja 6. detesembri 1994.a. vahel võetud videomaterjali kohta.

Rootsi TV4 uudised teatavad, et põhiseaduskomisjon (Konstitutions-utskottet) on otsustanud uurida endise arenguministri sellise ajapiirangu tagamaid, sest selgelt on olemas asitõendeid, mille kohaselt tuukrid alustasid veealust filmimist varem.

Loe intervjuud eliittuukri leitnant Håkan Bergmarkiga, kelle sukeldusekspeditsioon Estoniale algas juba 30. sept.1994.http://tv4.se/nyheter/527324.html

19 comments:

OV said...

"gigantide" heitluse kolmas osa võiks olla MS «Estonia» teemaline, vaadatavus lööks TV-rekordeid...

Ray Leinberg said...

nii et Mona Sahlin on hämaja, Blair on puudel ja Bush on idioot -- ainult mina, Vladmir Iljitš... Ei saa nii leninlikult-6llesaalilikult lihtsustada.

A said...

Midagi täiesti teemakohast...

Vaatan Kanal2-st silmanurgast filmi "Minu parim armuke", mille üks osatäitja on Meryl Streep ja mõtlen, et küll nad on ikka Evelyn'iga sarnased.

Aga Evelyn, ma pean ütlema, et Sina oled ilusam. Sa oled ikka päris ilus. Peaks ütlema, et Sa kuulud ilusamate naiste hulka keda ma tean. Ja sellisena ma Sind võtangi.

Teatava kurbusega mõtlen vaid, et aeg teeb oma töö, kanavarbad tulevad silmanurkadesse, nahk tuhmub aga kõige rohkem ma "kardan" seda, et Sinu pilku ja olekusse tuleb seesama kurblikkus ja vaevatus, mida on näha Viljas.

Kangelaslikkus ja eneseohverdus, mis pöördub leppimisse saatusega ja siis edasikestmise defineerimine läbi allesjäämise teisejärgulisuse.

Miks Sa pead ennast tapma poliitikas? See ei ole üldse Sinu jaoks. See ei ole mingi õigustus, et Sina KA oskad ladusalt ja enesekindlalt kaamera ees sõnu seada. Kõrgkool lõpetamata ja mis kõige rohkem muret teeb... teadagi mis.

Et mis mulle rõõmu teeks? Pärast neidsinatseid valimisi: lõpeta kool ära ja sellega koos, Reformierakonna kiuste, hakka lapsi sünnitama. Eestlaste kestmajäämist ei määra mitte ainult laste arv peres vaid ka keskmine sünnitusiga ja see on Sul kuhjaga ületatud. Sina ei pea ohvreid tooma.

Tead kui hea tunne see on Sulle endale ja Su väljavalitule ja teistele Su lähedastele. Maailm saab olema hoopis teist värvi ja nii mõnigi asi loksub paika.

Ray Leinberg said...

"Peaks ütlema, et Sa kuulud ilusamate naiste hulka keda ma tean. Ja sellisena ma Sind võtangi."

hei, ma ei saa kaugemale lugeda. Blogituse kohta (on nii?) et peab alati vaatama sisuliselt mis laadi uurimsiega on tegemist, lähtuma alati sisust. President Clinton (ja Hillary) olid kogu tema presidentuuriaja uurimsie all Whitewater afääri tõttu (huvitav analoogia, maadevahetus ajal kui ta oli Arkansase kuberner)ja see lõppes mingi tulemuse ja m6juta talle. Nii ei tarvitse aga alati olla, mist6ttu alati tuleb lähtuda sisust.

Jubejuss said...

Tere Evelyn!
Kondan mina mööda bloge ja ikka ei saa pärs selgeks seda majanduse põhiküsimmust. Asi on siis nüüd nii, et ma registreerisin eile endale firma. Noh võtsin pangast 40000 nore pere laenu ja. Vat ja nüüd mul küsimus, et nagu te räägite et eesti inimese põhiküsimus on palk, et ühesõnaga tuleb tõsta avalikus sektoris palka 25000 peale, et siis kogu majandus, mis selle raha tekitab tuleb järgi. Nüüd ma talitan nagu sama eeskuju järgides, et ma esimese asjana ostan endale selle Mescedes-Maclaareni. Ega ta odav just pole, aga ma sain pakkumise mingi pruugitule, mis maksab vaid 5 miljonit. Ja mingite meestega sain kokku, kes lubasid mulle selle raha laenata. Noja siitsiis ka minu küsimus, et kas ma tegutsen õigesti nüüd et loogiliselt kui mul nii uhke auto on, et siis peaks minu uue firma majandusnäitajad eksole ju kohe sellele autole väärikalt järgi tulema? Eks ole ju?

Jubejuss said...

Vahel mõtlen ise ka et peaks kuuluma ilusamate naiste ringi.
Aga jama on selles, et iga kord kui üritan visatakse mind sealt välja.
Äkki peaks habeme maha ajama?

Jubejuss said...

Ja tänase õhtu lõpetan siis Õllesummerile, mille pilet võiks olla 5%lise käibemaksuga, pühendet lauluga "ei hoo, ei hoo, keskerakond ei joo!". Paraku on see Linnar Priimäe esitluses ja ma ei tea kuidas te armsad lugejad seda kuulete, sest ma ise lähen nüüd seda Toomas ja Lauri Vitsuti poolt toodetud "Koolitoa" viina jooma. See peaks laste oma olema eks? Võtan siis poja ka ühes.

Ray Leinberg said...

jubejuss, v6ta see naise pearätik ära, siis oled Mr. Estonia

Arkadi Zuk said...

Ma tean, et sa magad veel Evelyn, aga ikka tahtsin küsida. Miks te Elmar Seppa ja Mihkelsit ei kutsunud sellele türedale ühislaulmisele mille video televiisoris nii populaarne on?

Jubejuss said...

Mul ei tule see kuradi rätik peast ära! Ma olen täitsa hädas kohe temaga.
Aga Mihkels on seal laulmise videos olemas küll. Kes hoolega vaatab, siis näeb et seal taamal üks mees viskab labidaga mulda tiigist. Aga kes hoolega kuulab, kuuleb ka väikest positiivset viisijupikest: "käib töö ja viile eeraldi!" Aga Elmar Sepp on seal videos kõige ees, aga kuna ta on seal ka joobes siis ta magab ja on pikali ja seetõttu ei paista.

Jubejuss said...

Elmar Sepp on selline rahvamees, kes kolmest pudelist viinast ei ütle ealeski ära. Tema ongi see külamees, kellega Edgar hundisilmal vabariigi aastapäevapuhul alati viina võtab ja siis neid lihtsaid maailma asju räägib - noh kinnisvarast ja rahast, nagu me kõik

Jubejuss said...

Evelyn mul on tegelt veel üks küsimus. Kokku siis neljas. Kas Moona Sahlene on ikka veel uurimise all ja kas nad on ta seest juba midagi leidnud?
Ma tean, et omal ajal Laisaar-Paulus-Kotkas-ja-jälle-Laisaar panid tema sisse bass trummi!

Jubejuss said...

Vabandan vigade pärast - laisaar ja kotkas kirjutatakse kokku.

Anonymous said...

本土成人貼圖站大台灣情色網台灣男人幫論壇A圖網嘟嘟成人電影網火辣春夢貼圖網情色貼圖俱樂部台灣成人電影絲襪美腿樂園18美女貼圖區柔情聊天網707網愛聊天室聯盟台北69色情貼圖區38女孩情色網台灣映像館波波成人情色網站美女成人貼圖區無碼貼圖力量色妹妹性愛貼圖區日本女優貼圖網日本美少女貼圖區亞洲風暴情色貼圖網哈啦聊天室美少女自拍貼圖辣妹成人情色網台北女孩情色網辣手貼圖情色網AV無碼女優影片男女情色寫真貼圖a片天使俱樂部萍水相逢遊戲區平水相逢遊戲區免費視訊交友90739免費視訊聊天辣妹視訊 - 影音聊天網080視訊聊天室日本美女肛交美女工廠貼圖區百分百貼圖區亞洲成人電影情色網台灣本土自拍貼圖網麻辣貼圖情色網好色客成人圖片貼圖區711成人AV貼圖區台灣美女貼圖區筱萱成人論壇咪咪情色貼圖區momokoko同學會視訊kk272視訊情色文學小站成人情色貼圖區嘟嘟成人網嘟嘟情人色網 - 貼圖區免費色情a片下載台灣情色論壇成人影片分享免費視訊聊天區微風 成人 論壇kiss文學區taiwankiss文學區

Anonymous said...

2008真情寫真aa片免費看捷克論壇微風論壇大眾論壇plus論壇080視訊聊天室情色視訊交友90739美女交友-成人聊天室色情小說做愛成人圖片區豆豆色情聊天室080豆豆聊天室 小辣妹影音交友網台中情人聊天室桃園星願聊天室高雄網友聊天室新中台灣聊天室中部網友聊天室嘉義之光聊天室基隆海岸聊天室中壢網友聊天室南台灣聊天室南部聊坊聊天室台南不夜城聊天室南部網友聊天室屏東網友聊天室台南網友聊天室屏東聊坊聊天室雲林網友聊天室大學生BBS聊天室網路學院聊天室屏東夜語聊天室孤男寡女聊天室一網情深聊天室心靈饗宴聊天室流星花園聊天室食色男女色情聊天室真愛宣言交友聊天室情人皇朝聊天室上班族成人聊天室上班族f1影音視訊聊天室哈雷視訊聊天室080影音視訊聊天室38不夜城聊天室援交聊天室080080哈啦聊天室台北已婚聊天室已婚廣場聊天室 夢幻家族聊天室摸摸扣扣同學會聊天室520情色聊天室QQ成人交友聊天室免費視訊網愛聊天室愛情公寓免費聊天室拉子性愛聊天室柔情網友聊天室哈啦影音交友網哈啦影音視訊聊天室櫻井莉亞三點全露寫真集123上班族聊天室尋夢園上班族聊天室成人聊天室上班族080上班族聊天室6k聊天室粉紅豆豆聊天室080豆豆聊天網新豆豆聊天室080聊天室免費音樂試聽流行音樂試聽免費aa片試看免費a長片線上看色情貼影片免費a長片

Anonymous said...

85cc免費影城 愛情公寓正妹牆川藏第一美女 成人影片 情色交友網 美女視訊 美女視訊 視訊情人高雄網 JP成人影城 383成人影城 aa片免費a片下載 a片線上看aa片免費看 ※a片線上試看※sex520免費影片※ aa片免費看 BT成人論壇 金瓶影片交流區 自拍美女聊天室 aa片免費a片下載 SEX520免費影片 免費a片 日本美女寫真集 sex520aa免費影片 sex520aa免費影片 BT成人網 Hotsee免費視訊交友 百分百貼影片區 SEX520免費影片 免費視訊聊天室 情人視訊高雄網 星光情色討論版 正妹牆 383成人影城 線上85cc免費影城 85cc免費影城 85cc免費影城 85cc免費影城 ※免費視訊聊天室※ ※免費視訊聊天室※ 免費視訊聊天室 85cc免費影片 85cc免費影片 080苗栗人聊天室 080苗栗人聊天室 080中部人聊天室 080中部人聊天室 免費a片下載 免費a片 AA片免費看 aa片免費看 aa片免費看 aa片免費看 aa片免費看 日本av女優影片 av女優 av女優無碼影城 av女優 av女優 百分百成人圖片 百分百成人圖片 視訊情人高雄網 電話交友 影音電話交友 絕色影城 絕色影城 夜未眠成人影城 夜未眠成人影城 色咪咪影片網 色咪咪影片網 色咪咪影片網 色咪咪影片網 色咪咪影片網 免費色咪咪貼影片 免費色咪咪貼影片 色情遊戲 色情遊戲 色情遊戲 色情遊戲 影音視訊交友網

Anonymous said...

視訊交友網 080視訊聊天室 ※免費視訊聊天室※ ※免費視訊聊天室※ 視訊聊天室 成人影音視訊聊天室 ut影音視訊聊天室 ※免費視訊聊天室※ 視訊ukiss聊天室視訊ukiss聊天室 視訊交友90739 視訊交友90739 情人視訊網 168視訊美女 168視訊美女 168視訊美女 視訊美女館 視訊美女館 免費視訊美女網 小高聊天室 小高聊天室 aio交友聊天室 aio交友聊天室 交友聊天室 交友聊天室 線上a片 線上a片 線上a片 線上a片 線上a片 免費線上a片 免費線上a片 嘟嘟成人網站 成人漫畫 情色文學 嘟嘟成人網 成人貼圖區 情色文學成人小說 微風成人區 情色貼圖區 免費視訊聊天 免費成人圖片區 愛情公寓 愛情公寓聊天室 寄情築園小遊戲 免費aa片線上看 aa片免費看 情色SXE聊天室 SEX情色遊戲 色情A片 免費下載 av女優 俱樂部 情色論壇 辣妹視訊 情色貼圖網 免費色情 聊天室 情人視訊聊天室 免費a片成人影城 免費a片-aa片免費看 0204貼圖區 SEX情色 交友聊天-線上免費 女優天堂 成人交友網 成人情色貼圖區 18禁 -女優王國 080視訊美女聊天室 080視訊聊天室 視訊交友90739 免費a片 aio 視訊交友網 成人影城-免費a片※免費視訊聊天※85cc免費影片日本線上免費a片 免費色咪咪影片免費色咪咪影片aaa片免費看影片aaa片免費看成人影城情人視訊高雄網sex520免費影片080聊天室080聊天室aa的滿18歲影片免費av18禁影片免費av18禁影片免費av18禁影片aa的滿18歲影片

Anonymous said...

有空歡迎來我家唷~感謝分享..加油喔!.......................................................

Anonymous said...

sex999 免費影片免費視訊173liveshow免費視訊聊天室免費視訊gogo免費視訊ggo免費視訊美女免費視訊交友免費視訊聊天區視訊交友90739080視訊聊天室視訊美女34cc聊天室ukisssex888影片區sex888免費影片分享區sex888免費電影豆豆聊天室dodo豆豆聊天室辣妹視訊辣美眉173show影片視訊聊天室sogou搜狗音樂百分百貼影片區aaaa片免費看日本美女寫真集百分百貼圖區線上a片色咪咪影片免費視訊聊天免費影片免費視訊本土自拍免費聊天情色自拍情色貼片區本土自拍網情人視訊高雄網情人視訊聊天室視訊交友網男人幫論壇免費ava片線上看免費av18禁影片台灣kiss情人視訊網色色網a片天下第一色站小魔女免費影片小幻好玩遊戲小澤瑪莉亞小弟弟貼影片aaaaa片俱樂部影片卡通aa片子百分百貼成人圖片百分百貼影片區尋夢園聊天室交友愛情館交友愛戀速配網交友ggoo交友聊天室pc交友愛叭噗小遊戲aio交友愛情館aa免費看影片383成人影城38ga片下載3y3成人色色網38ga成人383movie成人影城av168成人女人色色網台灣遊戲桃Plus28論壇qq美美色網飯島愛免費影片小高聊天室嘟嘟情人色網聊天室尋夢園bobo線上遊戲莉亞迪桑寫真集一葉情貼圖片區