25.5.08

Evelyn Sepp: Eesti peab Eurovisioonil jätkama!Ahh, et viinamarjad on hapud? Ei ole. Saaks ja tahaks küll, kui ka Rahvusringhäälingu kohaliku Eurovisiooni eelvõistluse korraldajad oma kodutöö julgeks, oskaks või tahaks ära teha.

Küsimus, kas Eesti peaks järgmisel Eurovisioonil osalema on umbes sama tobe, kui siis, kui Eesti ei võidaks Olümpiamängudelt ühtegi medalit ja me alustaks tõsimeeli tormilist arutelu selle üle, et ehk ei peaks Eesti järgmistest Olümpiamängudest üldse enam osa võtma!

Eesti jaoks ei ole Eurovisioon lauluvõistlus. Muidugi ei ole! See ei ole seda ka ülejäänud Euroopa jaoks. See võistlus on pisut poliitikat, üksjagu meelelahutust, aga peamiselt suur riikide reklaamiprojekt.

Umbes viissada miljonit korda suurem, mõjukam ja tõhusam kui meie kurikuulus märgikampaania Welcome to Estonia oli.


Tanel Padar ja Dave Benton on oma Eurovisiooni
võiduga enam ära teinud kui ükski teine mainekampaania seda teha suutnuks või ka tulevikus ilmselt teeb.

Ma ei teagi, mille üle ma rohkem kurvastan või rõõmustan, kas selle üle, et Eestit selline projekt esindas või selle üle ,et me sellise lauluga finaali ei pääsenud. Tõesti sellise asja pärast oli pisut häbi eestlane olla küll.

Tegijad ju iseenesest toredad inimesed kõik, aga üllatuslikult osutus selleaastane finaal enam kui oodanuks oleks – ikkagi lauluvõistluseks.


Eesti seevastu käitus kui kamp matse, kes on läinud Klubi söögilaua äärde kõhutuult välja laskma.

Poliitikat küll, jah, oli ka, aga esimesed kolm ja ka järgmised neli-viis olid popmuusika skaalas ja võrrelduna teistega ikkagi rohkem laulud.

Grotesk ja külapoe ropp huumor ei olnud see, millega rahvusvahelise auditooriumi ees loorbereid lõigata, liiatigi kui su enda tuntus on üsna olematu ja riigi maine umbes selline ,et just-just said inimesed seal maal teada, mis asi kahvel ja nuga on.

Eesti tuntus isegi Euroopas on üsna olematu ja kui, siis viimatine „mainekampaania“ oli paraku möödunud aasta aprillisündmustega seotu.

Eesti Ettevõtluse Arendamise SA poolt
korraldatav mainekampaania 150 miljoni krooni eest on hea, kuid võimalus, mis Eurovisioonil nõmetsemisega ära raisati, tõi kaudselt
kahju suurusjärkude võrra rohkem.

Nii tundub seda enam, et maksumaksja raha eest päris sellist pulli rohkem küll Eesti endale lubada ei tohiks!

Andekad muusikud, lavastajad, laulukirjutajad
on vahend, mis toob ka neile endile õnnestumise korral kasu ja sära, elavdab Eesti muusikaelu, aga peaeesmärk on ikkagi Eesti kui sellise. tutvustamine

Olgu Eurovisiooni nimi lauluvõistlus, aga tegu on ikkagi peamiselt riikide maineprojektiga. Ja ilmselt oleks ka Rahvusringhäälingul taas aeg sellesse nii ka suhtuda. Ja kui probleemid avatuma mõtlemisega ei ole organisatsioonisiseselt ületatavad, tuleb ilmselt hobuseid vahetada. Midagi ei ole teha!

Seekord otsigem ikka läbikukkumises süüd iseenda kodust, mitte rahvusvahelisest imperialismist ja maailmapoliitikast …

29 comments:

Nipitiri said...

Prl. Sepp - minu kui maksumaksja arvamus on selline, et kui Teie peate vajalikuks Eurovisioonil jätkamist, siis las KESKERAKOND finantseerib seda. Sellel Slaavimaade üritusel ei tasu intelligentsel Euroopariigil osaleda.

kalle said...

Jummala õige jutt ja mis eesti laulu puutub, siis minul ei olnud PISUT häbi, vaid VÄGA häbi. Kuidas eestlased selle laulu sinna valisid, on mõistatus - oleme me tõesti nii harimatud?

13er said...

Ah, jäta Evelyn. Ega "korraliku" Eesti lood pole Evissil viimasel 4 aastal mitte midagi enamat saavutanud, pigem vähem. Läksid, laulsid ja kadusid. Kedagi ei kottinud.
Mõned pingutasid seal mis hirmus aga ei midagi. Malta lugu oli kohe seltsiaalselt konstrueeritud, et meeldida kõigile aga lõpuks ei meeldinud eriti kellelegi.
Pööran tähelepanu, et seekord olid kuidagi väga edukad riigid, kelle lihttöölisi on muudes riikides eriti palju.

Evelyn Sepp said...

Nipitirile,


no arvestades Keskerakonna kui erakonna liikmete arvu, ja ka valijate arvu, siis eks nad maksumaksjana selle lõbu eest maksavadki kordi rohkem kui mõned teised.

Mis puudutab aga intelligentseid Euroopariike, siis Eesti nende hulka mõistagi ei kuulu. Eks ole! Matsid Rootsi, Soome, Läti, Leedu, Armeenia, Gruusia jne. Nemad on, erinevalt meist, piisavalt intelligentsed, et oma maad ja rahvast tutvustada ...

Evelyn Sepp said...

Kallega olen tegelikult täiesti nõus. Juhan Paadamil ei olnud muud enda õigusteks öelda, et rahvas valis.

Ja valiski selle, mis Kanal2-s kõige suuremaid vaatajanumbreid kogub ...

Evelyn Sepp said...

Ma ei tea, mis on korralikud Eesti lood. Ma tean, et sisemise konkursi korraldamise reeglistik ei ole end õigustanud. See vähendab ERR vastutust ja lasebki läbi sellise jama nagu sel aastal.

Hea reklaam riigile võib olla ka korralik Eesti laul. Sa oled vähemalt pildil ja teed oma kodutöö korralikult ära.

Ja kui läheb õnneks, tuleb ka hea Eesti lugu, mis on nii võitnud, saanud 3 ja 5 koha jne.

Neid lugusid mäletatakse isegi Austraalias!

Muide, Gruusia ühe kommertskanali signatuur meenutab kangesti ühe meie eurolaulu introt ...

naistesebija said...

iirlased häbenevad praegu täpselt samamoodi silmad peast. http://www.independent.ie/national-news/rte-defends-the-song-that-shamed-us-in-belgrade-1386442.html:

"Ireland's first Eurovision winner Dana was on the commentary panel and was apoplectic when she heard "Irelande Douze Points". She said if Dustin won the vote, Ireland should withdraw from Eurovision altogether. Boyzone creator Louis Walsh was similarly put out, while Marija Serofovic, who won the Eurovision the previous year, was simply puzzled by "the duck" as she called Dustin.


But with the public voting by phone and text to choose the winner, the inevitable happened. In a moment of national giddiness Dustin was chosen to represent Ireland at the 2008 Eurovision Song Contest in Belgrade. The puzzlement and bemusement of Marija Serofovic was perhaps the best indicator that we would lay an egg in Belgrade. Last week Dana summed up the result. "It was an in joke and Europe didn't get the joke," she said. "I was afraid it would be seen as an insult to the competition itself." Her fears were well founded. Once again we bombed, -- and, in the process, not only insulted our native army of songwriters and performers, but the entire Eurovision idea. Johnny Logan didn't see the funny side of the turkey's attempt and said he was embarrassed and shamed by the Irish entry in Serbia."

aitab rahvahääletusest, tooge väliszhürii tagasi! nii nagu Iirimaal poleks väliszhürii iial kalkunit eurovisioonile saatnud, poleks ka eestist see rasvane kreisiraadio kamp edasi saanud.

Evelyn Sepp said...

Nõus!

Eesti head kohad tulid justnimelt proffide valitud lauluga.
Muidugi ei taga see iseensest veel edu, kuid see ei ole suvaline egotripp, vaid siiski kaalutud otsus.
Tean, et paljud eesti tegijad on nn kinnise või poolkinnise konkursi ning tobeda telefonihääletuse vastu. Tundub täna, et põhjusega!

Nipitiri said...

Keskkonna liikmete arv on suuremas osas üle 60 aasta vanused. Pensionärid ei maksa just eriti makse, samuti vene keelne elanikkond, kelle "palk" on alati miinimum.
Seega võiks teha riigikogule ettepaneku, et las keskerakond kogub eurovisiooniks raha järgmiseks aastaks. Mina parema meelega vaataks ETV pealt väärt eestimaist saadet - kasvõi keskkonna saadet.
Üldse Prl. Sepp siin blogimas olete esimene, kuid võiksite minna aidata veidi tuld kustutada metsas, oleks Teist ka eesti riigile MINGITKI kasu peale sooja aru suust välja ajamisele. Mina tulen just kustutamast ja sain sellega edukalt hakkama.
P.S. Ma ei näinud seal keskerakonna noortekogu kustutamas, kuid nägin vabatahtlikena mitut IRL noorteühendust.

voku said...

Tore näha et sõna võtad, Sepp. Kahjuks ei võta sa mul just sõnasaba suust. Oma "maine" edendamise nimel ei pea ka kõiki võtteid kasutama, meil on vist ikka mingi rahvuslik väärikus säilinud. Ja seda väärikust säilitame me just siis, kui me säärase ürituse peale sülitame, kas siis üldse mitte osaledes või saates sinna Kreisiraadio. Ilma irooniata, kusjuures. Ja sinu jutt et esimesed 7-8 laulu olid tõsiseltvõetav popmuusika - võin tasuta pakkuda muusikalise maitse edendamise kursust.
Sincerely, Voku

Evelyn Sepp said...

Voku,

kui sa pead end hea muusika asjatundjaks, siis tore. lugema peaksid siiski õppima.

seetõttu kordan üle:

Poliitikat küll, jah, oli ka, aga esimesed kolm ja ka järgmised neli-viis olid popmuusika skaalas ja võrrelduna teistega ikkagi rohkem laulud.


teksti peab lugema ja ka aru saama!
pinguta seega rohkem.

voku said...

No milles küsimus. Õppisin vahepeal lugemise ära, lugesin üle, ja jõudsin sarnasele järeldusele nagu enne.
Võtame Bilani laulu - kohutav kämp ja kitš, absoluutselt kõik võidu nimel mängu pandud, ja sa ütled et see on rohkem laul kui teised, mille hulka liigitub siis ilmselt ka Leto Svet.

voku said...

Kuidas üldse nimetatakse teise inimese lugemisoskuse naeruvääristamist, et oma argumendi nõrkust peita? Kurat, ma ei ole kursis poliitiliste terminitega.

voku said...

A straw man argument is an informal fallacy based on misrepresentation of an opponent's position. To "set up a straw man" or "set up a straw man argument" is to describe a position that superficially resembles an opponent's actual view but is easier to refute, then attribute that position to the opponent (for example, deliberately overstating the opponent's position). A straw man argument can be a successful rhetorical technique (that is, it may succeed in persuading people) but it carries little or no real evidential weight, because the opponent's actual argument has not been refuted.

voku said...

Ehh, ei pannud ikka täppi vist päris sellega praegu. Minu positsioonist ei tehtud isegi lihtsustust ju. Küsimus vist selles et kasutasin sõna "tõsiseltvõetav" väljendi "teistest rohkem laulud" asemel.

Evelyn Sepp said...

lõpuks said asjale pihta:)

suhtelisene lauluvõistlus, mille võitis suhteliselt paremini tehtud pop.
tõsiseltvõetavus on hoopis teine teema. aga peamine - riigi promo - oi kui palju. ja ikka heas mõttes!
:)

voku said...

No siis on ju väga tore kõik, loodan et ka sulle sai kõik selgeks. Edaspidi tasuks ehk sõnastust paremini valida?

sexy said...

A片,A片,成人網站,成人漫畫,色情,情色網,情色,AV,AV女優,成人影城,成人,色情A片,日本AV,免費成人影片,成人影片,SEX,免費A片,A片下載,免費A片下載,做愛,情色A片,色情影片,H漫,A漫,18成人

a片,色情影片,情色電影,a片,色情,情色網,情色,av,av女優,成人影城,成人,色情a片,日本av,免費成人影片,成人影片,情色a片,sex,免費a片,a片下載,免費a片下載

情趣用品,情趣用品,情趣,情趣,情趣用品,情趣用品,情趣,情趣,情趣用品,情趣用品,情趣,情趣

A片,A片,A片下載,做愛,成人電影,.18成人,日本A片,情色小說,情色電影,成人影城,自拍,情色論壇,成人論壇,情色貼圖,情色,免費A片,成人,成人網站,成人圖片,AV女優,成人光碟,色情,色情影片,免費A片下載,SEX,AV,色情網站,本土自拍,性愛,成人影片,情色文學,成人文章,成人圖片區,成人貼圖

情色,AV女優,UT聊天室,聊天室,A片,視訊聊天室

一夜情聊天室,一夜情,情色聊天室,情色,美女交友,交友,AIO交友愛情館,AIO,成人交友,愛情公寓,做愛影片,做愛,性愛,微風成人區,微風成人,嘟嘟成人網,成人影片,成人,成人貼圖,18成人,成人圖片區,成人圖片,成人影城,成人小說,成人文章,成人網站,成人論壇,情色貼圖,色情貼圖,色情A片,A片,色情小說,情色小說,情色文學,寄情築園小遊戲, 情色A片,色情影片,AV女優,AV,A漫,免費A片,A片下載

sexy said...

情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣用品,情趣用品,情趣,情趣,A片,A片,情色,A片,A片,情色,A片,A片,情趣用品,A片,情趣用品,A片,情趣用品,a片,情趣用品

A片,A片,AV女優,色情,成人,做愛,情色,AIO,視訊聊天室,SEX,聊天室,自拍,AV,情色,成人,情色,aio,sex,成人,情色

免費A片,美女視訊,情色交友,免費AV,色情網站,辣妹視訊,美女交友,色情影片,成人影片,成人網站,H漫,18成人,成人圖片,成人漫畫,情色網,日本A片,免費A片下載,性愛

情色文學,色情A片,A片下載,色情遊戲,色情影片,色情聊天室,情色電影,免費視訊,免費視訊聊天,免費視訊聊天室,一葉情貼圖片區,情色視訊,免費成人影片,視訊交友,視訊聊天,言情小說,愛情小說,AV片,A漫,AVDVD,情色論壇,視訊美女,AV成人網,成人交友,成人電影,成人貼圖,成人小說,成人文章,成人圖片區,成人遊戲,愛情公寓,情色貼圖,色情小說,情色小說,成人論壇


免費A片,日本A片,A片下載,線上A片,成人電影,嘟嘟成人網,成人貼圖,成人交友,成人圖片,18成人,成人小說,成人圖片區,微風成人區,成人文章,成人影城

A片,A片,A片下載,做愛,成人電影,.18成人,日本A片,情色小說,情色電影,成人影城,自拍,情色論壇,成人論壇,情色貼圖,情色,免費A片,成人,成人網站,成人圖片,AV女優,成人光碟,色情,色情影片,免費A片下載,SEX,AV,色情網站,本土自拍,性愛,成人影片,情色文學,成人文章,成人圖片區,成人貼圖

Anonymous said...

2008真情寫真aa片免費看捷克論壇微風論壇大眾論壇plus論壇080視訊聊天室情色視訊交友90739美女交友-成人聊天室色情小說做愛成人圖片區豆豆色情聊天室080豆豆聊天室 小辣妹影音交友網台中情人聊天室桃園星願聊天室高雄網友聊天室新中台灣聊天室中部網友聊天室嘉義之光聊天室基隆海岸聊天室中壢網友聊天室南台灣聊天室南部聊坊聊天室台南不夜城聊天室南部網友聊天室屏東網友聊天室台南網友聊天室屏東聊坊聊天室雲林網友聊天室大學生BBS聊天室網路學院聊天室屏東夜語聊天室孤男寡女聊天室一網情深聊天室心靈饗宴聊天室流星花園聊天室食色男女色情聊天室真愛宣言交友聊天室情人皇朝聊天室上班族成人聊天室上班族f1影音視訊聊天室哈雷視訊聊天室080影音視訊聊天室38不夜城聊天室援交聊天室080080哈啦聊天室台北已婚聊天室已婚廣場聊天室 夢幻家族聊天室摸摸扣扣同學會聊天室520情色聊天室QQ成人交友聊天室免費視訊網愛聊天室愛情公寓免費聊天室拉子性愛聊天室柔情網友聊天室哈啦影音交友網哈啦影音視訊聊天室櫻井莉亞三點全露寫真集123上班族聊天室尋夢園上班族聊天室成人聊天室上班族080上班族聊天室6k聊天室粉紅豆豆聊天室080豆豆聊天網新豆豆聊天室080聊天室免費音樂試聽流行音樂試聽免費aa片試看免費a長片線上看色情貼影片免費a長片

Anonymous said...

本土成人貼圖站大台灣情色網台灣男人幫論壇A圖網嘟嘟成人電影網火辣春夢貼圖網情色貼圖俱樂部台灣成人電影絲襪美腿樂園18美女貼圖區柔情聊天網707網愛聊天室聯盟台北69色情貼圖區38女孩情色網台灣映像館波波成人情色網站美女成人貼圖區無碼貼圖力量色妹妹性愛貼圖區日本女優貼圖網日本美少女貼圖區亞洲風暴情色貼圖網哈啦聊天室美少女自拍貼圖辣妹成人情色網台北女孩情色網辣手貼圖情色網AV無碼女優影片男女情色寫真貼圖a片天使俱樂部萍水相逢遊戲區平水相逢遊戲區免費視訊交友90739免費視訊聊天辣妹視訊 - 影音聊天網080視訊聊天室日本美女肛交美女工廠貼圖區百分百貼圖區亞洲成人電影情色網台灣本土自拍貼圖網麻辣貼圖情色網好色客成人圖片貼圖區711成人AV貼圖區台灣美女貼圖區筱萱成人論壇咪咪情色貼圖區momokoko同學會視訊kk272視訊情色文學小站成人情色貼圖區嘟嘟成人網嘟嘟情人色網 - 貼圖區免費色情a片下載台灣情色論壇成人影片分享免費視訊聊天區微風 成人 論壇kiss文學區taiwankiss文學區

Anonymous said...

"免費視訊美女520sexy girl
sogo論壇aa片免費看
免費線上 aa 片試看85CC
情色18 禁sex520免費a長片
av女優影片情色文學
日本av淫蕩人妻免費漫畫帝國
777美女dvd無碼av女優
視訊辣妹girl5320 貼片貼圖區
本土自拍影片qq 美美色網漫畫
百分百成人圖片avdvd
視訊辣妹找援交
dodo豆豆聊天室
成人影片下載免費線上a片
sex999日本美女寫真集
色情漫畫777美女dvdav
小護士免費 aa 片試看
網路自拍美女聊天室天堂
080聊天網桃園天堂
雪之深戀 080聊天網水之浪漫
sex888入口免費性影片觀賞
高中生援交偷拍自拍限制級色情 片
aa 片試看免費卡通
百分百成人情色圖片
嘟嘟情人網影片
內衣模特兒寫真成人圖貼
免費視訊78論壇
拓網學生族視訊777美女
辣妹有約辣妹no31314視訊
dudu sex免費 aa 片試看
成人a影片論壇
"

Anonymous said...

"免費視訊美女520sexy girl
sogo論壇aa片免費看
免費線上 aa 片試看85CC
情色18 禁sex520免費a長片
av女優影片情色文學
日本av淫蕩人妻免費漫畫帝國
777美女dvd無碼av女優
視訊辣妹girl5320 貼片貼圖區
本土自拍影片qq 美美色網漫畫
百分百成人圖片avdvd
視訊辣妹找援交
dodo豆豆聊天室
成人影片下載免費線上a片
sex999日本美女寫真集
色情漫畫777美女dvdav
小護士免費 aa 片試看
網路自拍美女聊天室天堂
080聊天網桃園天堂
雪之深戀 080聊天網水之浪漫
sex888入口免費性影片觀賞
高中生援交偷拍自拍限制級色情 片
aa 片試看免費卡通
百分百成人情色圖片
嘟嘟情人網影片
內衣模特兒寫真成人圖貼
免費視訊78論壇
拓網學生族視訊777美女
辣妹有約辣妹no31314視訊
dudu sex免費 aa 片試看
成人a影片論壇
"

Anonymous said...

免費視訊聊天
ut聊天室辣妹視訊
kk777視訊俱樂部
UT影音視訊聊天室
吉澤明步
85cc免費影片
立花里子無碼
aaa片免費看短片
美女視訊
台南視訊,080情人網
日本免費視訊
aa片免費看
視訊網愛聊天室
影音視訊交友
咆哮小老鼠分享論壇
sex520免費影片
aio辣妺視訊
百事無碼a片
jp成人影片
免費av成人 情色
免費視訊美女色美眉部落格
168論壇視訊辣妹
免費色咪咪視訊網pc交友
s383視訊玩美女人
34c高雄視訊聊天
yam交友辣妹妹影音視訊聊天室
aaa俱樂部
jp成人
Show-live視訊聊天室
免費視訊辣妹
QQ美女視訊秀
live173影音視訊聊天室
真人視訊交友
辣妹妹影音視訊聊天室
倉井空免費影片
UT視訊美女交友
視訊美女 寫真
視訊情色網
亞洲東洋影片avdvd
ut聊天室kk俱樂部視訊
激情網愛聊天
秘密情人影音視訊網
av無碼,一夜情,偷拍,免費影片下載
色漫畫帝國sex888免費看影
拓網視訊交友
34c視訊網愛聊天室
xxx383美女寫真迷愛聊天
sex999免費影片兼職援交
辣妹視訊網
免費視訊78論壇
情色香港論壇
我愛78論壇情色情趣 商品
美女show-live視訊情色
美眉共和國080情人網
s383情色大網咖視訊
aaa免費看影片
kk777視訊俱樂部
小魔女影城
sexy diamond sex888入口
104免費成人情色文學小說
免費成人影片,g點
彩虹無碼av女優
成人免費視訊 完美女人
美女短片免費試看
tw33 影片交流
南台灣視訊網愛聊天室
sex888movie影城
18 禁亞洲名模瘋情
洪爺免費線上歐美A片段觀看
情人辣妹影片視訊直播
QQ美女視訊秀
hi5 tv免費影片sex貼片網
新浪視訊
日本視訊小魔女自拍
美女交友影音視訊聊天室
domain hilive.tv限制級
sex888免費看影片波霸美女寫真
love104影音live秀
甜心寶貝直播貼片自慰
捷克論壇
桃園援交小魔女自拍天堂
裸體高雄援交妹
gogo2sex桃園視訊妹
85cc情色視訊交友
視訊妹迷愛聊天
34c情人視訊網愛聊天室
南台灣視訊貓貓論壇
視訊美女
21sex美女視訊交友
34c美女寶貝視訊
免費a片線上觀看s383視訊
視訊交友90739,限制級,777美女dvd
免費成人影片,日本美女寫真集
080情人網,本土自拍貼圖
ut同志交友網
禁地論壇比基尼辣妹
dvd線上aa片免費看
show-live名模視訊
情人小魔女自拍
視訊自拍美女聊天室

Anonymous said...

85cc免費影城aa的滿18歲影片85cc免費影片aaa免費看影片aaaaa片俱樂部影片免費 a 片85cc免費影片aa影片下載城微風成人av論壇免費a片aaa片免費看影片aaa片免費看短片小魔女免費影片免費視訊聊天 a片免費看a 免費影片觀賞免費視訊聊天室微風成人85cc免費影片85cc成人影城免費成人視訊亞洲禁果影城aa的滿18歲影片A片-sex女優王國aaaaa片俱樂部免費卡通影片線上觀看線上免費a片觀看A片-sex女優王國情色偷拍免費A片免費A片免費看 aa的滿18歲影片aaa影片下載城日本免費視訊av俱樂部後宮0204movie免費影片免費 a 片ut聊天室辣妹視訊情色美女視訊聊天室免費卡通影片線上觀看 ut交友成人視訊免費A片av1688影音視訊天堂aaa的滿18歲卡通影片s383情色大網咖視訊美女館aaaa 片俱樂部免費a片卡通aaaa片免費看影片aaa片免費看短片 杜蕾斯成人UT影音視訊聊天室 免費視訊78論壇免費aaaaa片俱樂部影片aaaa彩虹頻道免費影片aa影片下載城色漫畫帝國kk777視訊俱樂部美女視訊5278論壇ut聊天室aio交友愛情館免費視訊聊天成人a圖片區小說頻道彩虹頻道免費影片jp成人小魔女免費影城免費 aa 片試看情色文學A片-無碼援交東京熱一本道亞洲東洋影片gay片免費下載卡通aa片免費看成人影片分享小魔女免費影片視訊高雄情人聊天室34c卡通美女a片免費試看av免費影片,視訊聊天go2av免費影片情色 網站sex女優王國高中生援交偷拍自拍限制級色情 片plus論壇080情人網免費av影片免費a片卡通浪漫月光論壇免費aa片avdvd無碼影音視訊交友 免費視訊辣妹情人視訊網免費視訊辣妹 免費視訊78論壇台灣kiss情色貼圖區sex免費看影片彩虹論壇免費視訊聊天室 咆哮小老鼠分享論壇月宮貼圖色妹妹嘟嘟情人色網日本美女寫真集,kk視訊成人情色 視訊21sexsexy辣妹視訊百分百成人情色圖片ut辣妹哈啦視訊聊天室 素人自拍免費影片線上觀賞論壇男人的最愛中國性愛城avdvd無碼aaa免費看影片bt電影下載,免費成人片免費a片卡通dudu sex

Anonymous said...

85cc免費影城 愛情公寓正妹牆川藏第一美女 成人影片 情色交友網 美女視訊 美女視訊 視訊情人高雄網 JP成人影城 383成人影城 aa片免費a片下載 a片線上看aa片免費看 ※a片線上試看※sex520免費影片※ aa片免費看 BT成人論壇 金瓶影片交流區 自拍美女聊天室 aa片免費a片下載 SEX520免費影片 免費a片 日本美女寫真集 sex520aa免費影片 sex520aa免費影片 BT成人網 Hotsee免費視訊交友 百分百貼影片區 SEX520免費影片 免費視訊聊天室 情人視訊高雄網 星光情色討論版 正妹牆 383成人影城 線上85cc免費影城 85cc免費影城 85cc免費影城 85cc免費影城 ※免費視訊聊天室※ ※免費視訊聊天室※ 免費視訊聊天室 85cc免費影片 85cc免費影片 080苗栗人聊天室 080苗栗人聊天室 080中部人聊天室 080中部人聊天室 免費a片下載 免費a片 AA片免費看 aa片免費看 aa片免費看 aa片免費看 aa片免費看 日本av女優影片 av女優 av女優無碼影城 av女優 av女優 百分百成人圖片 百分百成人圖片 視訊情人高雄網 電話交友 影音電話交友 絕色影城 絕色影城 夜未眠成人影城 夜未眠成人影城 色咪咪影片網 色咪咪影片網 色咪咪影片網 色咪咪影片網 色咪咪影片網 免費色咪咪貼影片 免費色咪咪貼影片 色情遊戲 色情遊戲 色情遊戲 色情遊戲 影音視訊交友網

Anonymous said...

視訊交友網 080視訊聊天室 ※免費視訊聊天室※ ※免費視訊聊天室※ 視訊聊天室 成人影音視訊聊天室 ut影音視訊聊天室 ※免費視訊聊天室※ 視訊ukiss聊天室視訊ukiss聊天室 視訊交友90739 視訊交友90739 情人視訊網 168視訊美女 168視訊美女 168視訊美女 視訊美女館 視訊美女館 免費視訊美女網 小高聊天室 小高聊天室 aio交友聊天室 aio交友聊天室 交友聊天室 交友聊天室 線上a片 線上a片 線上a片 線上a片 線上a片 免費線上a片 免費線上a片 嘟嘟成人網站 成人漫畫 情色文學 嘟嘟成人網 成人貼圖區 情色文學成人小說 微風成人區 情色貼圖區 免費視訊聊天 免費成人圖片區 愛情公寓 愛情公寓聊天室 寄情築園小遊戲 免費aa片線上看 aa片免費看 情色SXE聊天室 SEX情色遊戲 色情A片 免費下載 av女優 俱樂部 情色論壇 辣妹視訊 情色貼圖網 免費色情 聊天室 情人視訊聊天室 免費a片成人影城 免費a片-aa片免費看 0204貼圖區 SEX情色 交友聊天-線上免費 女優天堂 成人交友網 成人情色貼圖區 18禁 -女優王國 080視訊美女聊天室 080視訊聊天室 視訊交友90739 免費a片 aio 視訊交友網 成人影城-免費a片※免費視訊聊天※85cc免費影片日本線上免費a片 免費色咪咪影片免費色咪咪影片aaa片免費看影片aaa片免費看成人影城情人視訊高雄網sex520免費影片080聊天室080聊天室aa的滿18歲影片免費av18禁影片免費av18禁影片免費av18禁影片aa的滿18歲影片

Anonymous said...

有空歡迎來我家唷~感謝分享..加油喔!.......................................................

Anonymous said...

有空歡迎來我家唷~感謝分享..加油喔!.......................................................