22.3.07

Evelyn Sepp: kuidas kuked munevad?

Ärge arvake, et see on iroonia koalitsiooniläbirääkijate arvel. Sugugi mitte. Täpselt sellisena kujutab oma rolli poliitilises bioloogias ette ajaloolasest ekspeaminister Mart Laar.

Pärast Reformierakonna enda sisepingete hetkelist avalikkuse ees lahvatamist oli just Laar see, kes Postimehele kommenteeris järgmist:

«Muneme enne muna valmis ja siis
kireme,»

ütles õhtul Laar, kes keskendub enda sõnul praegu vaid hea koalitsioonileppe tegemisele.

Nimelt IRLi arusaama järgi sobib välisministeeriumi etteotsa just kõige paremini Laar, kuid Ansipi arvates säraks tema täheke eredemalt, kui Isalndi väljakul resideeruks keegi hallim kuju.

Küll aga on Meelis Atoneni kuri korralekutsuv toon märk Reformierakonna siserivaliteedist.

Pole ju kellelegi saladus, et omal ajal Tartu mehe Tallinnasse tulekust ei olnud kõik sugugi vaimustuses. Kahtlen selleski, kas erakonna esimehe sedavõrd silmapaistev valimistulemus erakonna enda sees just siirast vaimustust esile kutsus.

Kindlasti annab see aga Ansipile indulgentsi toimetada senisest märksa jõulisemalt. Millest muust siis palju pingeid tekitanud Ansipi avaldus ikka kõneleb…

Pigem oligi see peaministri esimene avalik läkitus oma siseringile
sõnumiga, et seekord teeb ta oma meeskonna ise ja et nüüd hakkavad ka Reformierakonnas kehtima uued mängureeglid.

Teistel läbirääkijatel tuleb teha lihtsalt omad järeldused ja valida pool. Muidugi on ka võimalik, et nii mängitakse Ansip hoopis omade poolt kahvlisse. Reformierakond on seda kunagi juba teinud, kui Res Publicat aidati üles töötada.Ja neid mune tahaks küll, Mart, peatselt näha. :)

Teie Evelyn

26 comments:

Anonymous said...

Jah, usun, et Sul on paljuski õigus.

Vali Dool said...

Siit saaks hea delfi pealkirja: "Evelin Sepp tahab näha Laari mune"

Delfi ajakirjanik, kus sa ometi oled???

rakamon said...

Juhul, kui Mardi ja Andruse sünastrias on Mars opositsioonis Cironiga ja Mardil Jupiter Skorpionis 4. majas, siis võib sellest igavene jama tulla. Kui kuke muna haub lõpuni Keit Pentus, siis koorub sellest basilisk.

Bobik said...

Nõrgalt panustatakse siinsetesse kommidesse. Olav Jabur vist lõpetas valimispropaganda ära ja nüüd on kadunud.

Sellega ma tõestan, et edelaraudtee rongis on vihvi ja rong on endiselt rööbastel (Jõgeva)

Kui keegi munele hakkas, siis ma võtaks paar tükki, pannile noh.


Evelyn, millal ma valimisnänni kätte saan?

Olav Tabur said...

Minul siin valimistega küll midagi tegemist polnud, selgub, et "bobikul" oli ja provotseerimaks veel midagi väljaütlemisi minu poolt, lubab mees tõesti juba intervenelasele
omaseid solvanguid. Olen kuskilt lugenud lause, et:"INTERNETI KOMMENTEERIMISKESKKOND on vaimuhaigete värdjate eneserahuldamise nurgake". Ärgem siis kinnitagem seda ütlust, mõnel inimesel polegi muud kanalit, et sõna võtta ja kaasa rääkida. Lämmatate võimuhaigete Martide promomisega "eetri" massiliste labasustega ära ja kui keegi sellest välja ei tee, tuleb appi loomusele omane teiste solvamine.

Bobik said...

Efka, vaata, et Sa oma koduerakonda ei häbista Foorumis. Sõima neid koolitsjoonimeha kõvvasti, et ikka hea oleks! Viimne kord, kui Sa seal esinesid, jäi küll hea mulje. Panid tervele rahvale täiega, äge noh!

Arkadi Zuk said...

Evelyn. Kas sa oled juba näinud Mardi mune? Kas sa tahaks sellest rääkida?

Ray Leinberg said...

mandaat on siis mandaat kui valijal on, 1, aju, 2, m6istus, 3, m6istus korras, 4, aju on pesemaat (ära seda tõlgenda nagu Laari ütlust, ära "pese lapsi ära" nagu Kaval-Ants).

Kui aga hale sovjett midagi teeb karjana joostes, tuulena pööreldes, muutes meelt tühiseimal põhjusel see pole mandaat demokraatlikkus mõttes.

Me siin Läänekanfis KÕIK vastame nõuetele 1-4, te aga mitte.

Seega mis valijad tegid tuleb siiski võrrelda enne selle kõige tähtsamaga, TERVE MÕISTUSEGA.

Nõukogudelikule mõtlemisele on omane poolikkus, terviku mittenägemine:

1, Jürgen Kaljuvee näeb et valetšekile oma nime kirjutamine on võimalik, aga ei näe et selline tegevus pole massiline kuna kaamera jäädvustab tema ning ka tšekk kuhugile ei kao, politsenik IQ-ga 1... näe paneb need kaks asja kokku.

2, Kristjan Lepik näeb et webaaidile on lihtne sisse murda, aga ei näe et selline tegevus pole massiline kuna info kasutus börsil on ka 20-1 nägemisega reguleerijale nähtav.

3, palk, jah, tõuseb -- hea asi -- aga kauba hind tõuseb veel kiiremini, halb asi. Seet6ttu tõesti teie reform on nõukogudelikult poolik. Keegi võib jõuda osta midagi enne hinnatõusu, nii palju on selles ettepanekus head...

4, tädike sidus kitse tõkkepuu külge (kui see oli all), tsuhh-tsuhh-tsuhh...

5, Ivan Sussanin...

Bobik said...

Ray, Sa oled mu iidol!


Selline väike küsimus, et kas Sa saaksid sealt kõigi võimaluste maalt saata siia mulle väike pakk rosinaid, kohalikku sokolaadi ja ühe politoloogiaalase raamatu, et end harida saaksin? Ma olen VAIMUSTUSES Su argumenteeritud sõnavõttudest, ju siis pead ikka jõle tark mees olema. Meil siin kahjuks see tase nii nõrk ja raamatukogus vaid Nõukogude aja raamatud. Aitad ehk Eestlaste teadmisi suurendada?

Bobik said...

Kes on näinud Mardi mune?


Kutsun kõiki Mardi mune näinud aktiivseid kodanikke üles neist rääkima ja avalikult teada andma!

Ka Sina, Evelyn!

Enrik Ubailves said...

Ma olen Mardi mune Kama saunas näinud küll ja küll, aga siia bloogi põle seda vist enam mõtet kirjutada.

spark said...

surnud või?

Jubejuss said...

Uu! Evelin!
Teema tekkis öösi

Obu said...

Evelin!

Sooviks hirmsasti teada sinu, kui noore, ilusa, tegusa ja innovatiivse Eesti poliitiku seisukohta oma erakonna esimehe seisukohtade suhtes?
Võid soovi korral neid väljendada ju ka nii, nagu sa kommenteriks pronkssõduri teemat...

spark said...

ei ole hullu, valimised lähenevad

Nirti said...

(Jätke Laari munad rahu!)

Miks te ei kirjuta midagi isiklikku? Midagi, mis aitaks selle külma ja rangelt soengusse sätitud juustega naise sisse näha?

See on tõsiselt rõlge, mismoodi poliitikud peavad bloge selleks, et kõigile ikka tõestada, et nad on väga suured erudiidid ning igati igapäevaeluga kursis ja Oma Arvamust omavad.

Miks mitte lühike sissekanne: "Ah, tahaks puhata neist ajakirjanikest ja nende nõmedustest!"?

...

asum said...

evelin ostis edkarile viljapeksu masina.. munad häirivad aga praadida ei oska.

Y said...

Kaks kuud viimasest postitusest... Tst-tst-tst, Efka, alles sa lubasid, et "valimised said küll läbi, aga see blogi elab edasi!"

PunapeaMary said...

Evelin!Muidu ma just Sinu fännklaabi ei kuulu, aga ära Sa seda bloogi kyll kinni pane! Kriba mida iganes - kas Laari munadest või iseenda kuldmunadest ja sellest kuidas neid välja haudud -ega seda niikuinii keegi eriti lugeda viitsi:)! Mina käin siin umbes korra poolaastas kui tuju väga paha on. Nii muhedaid kommentaatoreid ja teravmeelseid kommentaare mujalt juba ei leia! Positiivne meeleolu on igaljuhul mitmeks järgnevaks tunniks tagatud. Jõudu ja jaksu jätkamiseks kogu siinsele seltskonnale:)!

sexy said...

情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣用品,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣,情趣用品,情趣用品,情趣,情趣,A片,A片,情色,A片,A片,情色,A片,A片,情趣用品,A片,情趣用品,A片,情趣用品,a片,情趣用品

A片,A片,AV女優,色情,成人,做愛,情色,AIO,視訊聊天室,SEX,聊天室,自拍,AV,情色,成人,情色,aio,sex,成人,情色

免費A片,美女視訊,情色交友,免費AV,色情網站,辣妹視訊,美女交友,色情影片,成人影片,成人網站,H漫,18成人,成人圖片,成人漫畫,情色網,日本A片,免費A片下載,性愛

情色文學,色情A片,A片下載,色情遊戲,色情影片,色情聊天室,情色電影,免費視訊,免費視訊聊天,免費視訊聊天室,一葉情貼圖片區,情色視訊,免費成人影片,視訊交友,視訊聊天,言情小說,愛情小說,AV片,A漫,AVDVD,情色論壇,視訊美女,AV成人網,成人交友,成人電影,成人貼圖,成人小說,成人文章,成人圖片區,成人遊戲,愛情公寓,情色貼圖,色情小說,情色小說,成人論壇

情色貼圖,色情聊天室,情色視訊,情色文學,色情小說,情色小說,色情,寄情築園小遊戲,情色電影,色情遊戲,色情網站,聊天室,ut聊天室,豆豆聊天室,美女視訊,辣妹視訊,視訊聊天室,視訊交友網,免費視訊聊天,免費A片,日本a片

A片,A片,A片下載,做愛,成人電影,.18成人,日本A片,情色小說,情色電影,成人影城,自拍,情色論壇,成人論壇,情色貼圖,情色,免費A片,成人,成人網站,成人圖片,AV女優,成人光碟,色情,色情影片,免費A片下載,SEX,AV,色情網站,本土自拍,性愛,成人影片,情色文學,成人文章,成人圖片區,成人貼圖

Anonymous said...

2008真情寫真aa片免費看捷克論壇微風論壇大眾論壇plus論壇080視訊聊天室情色視訊交友90739美女交友-成人聊天室色情小說做愛成人圖片區豆豆色情聊天室080豆豆聊天室 小辣妹影音交友網台中情人聊天室桃園星願聊天室高雄網友聊天室新中台灣聊天室中部網友聊天室嘉義之光聊天室基隆海岸聊天室中壢網友聊天室南台灣聊天室南部聊坊聊天室台南不夜城聊天室南部網友聊天室屏東網友聊天室台南網友聊天室屏東聊坊聊天室雲林網友聊天室大學生BBS聊天室網路學院聊天室屏東夜語聊天室孤男寡女聊天室一網情深聊天室心靈饗宴聊天室流星花園聊天室食色男女色情聊天室真愛宣言交友聊天室情人皇朝聊天室上班族成人聊天室上班族f1影音視訊聊天室哈雷視訊聊天室080影音視訊聊天室38不夜城聊天室援交聊天室080080哈啦聊天室台北已婚聊天室已婚廣場聊天室 夢幻家族聊天室摸摸扣扣同學會聊天室520情色聊天室QQ成人交友聊天室免費視訊網愛聊天室愛情公寓免費聊天室拉子性愛聊天室柔情網友聊天室哈啦影音交友網哈啦影音視訊聊天室櫻井莉亞三點全露寫真集123上班族聊天室尋夢園上班族聊天室成人聊天室上班族080上班族聊天室6k聊天室粉紅豆豆聊天室080豆豆聊天網新豆豆聊天室080聊天室免費音樂試聽流行音樂試聽免費aa片試看免費a長片線上看色情貼影片免費a長片

Anonymous said...

本土成人貼圖站大台灣情色網台灣男人幫論壇A圖網嘟嘟成人電影網火辣春夢貼圖網情色貼圖俱樂部台灣成人電影絲襪美腿樂園18美女貼圖區柔情聊天網707網愛聊天室聯盟台北69色情貼圖區38女孩情色網台灣映像館波波成人情色網站美女成人貼圖區無碼貼圖力量色妹妹性愛貼圖區日本女優貼圖網日本美少女貼圖區亞洲風暴情色貼圖網哈啦聊天室美少女自拍貼圖辣妹成人情色網台北女孩情色網辣手貼圖情色網AV無碼女優影片男女情色寫真貼圖a片天使俱樂部萍水相逢遊戲區平水相逢遊戲區免費視訊交友90739免費視訊聊天辣妹視訊 - 影音聊天網080視訊聊天室日本美女肛交美女工廠貼圖區百分百貼圖區亞洲成人電影情色網台灣本土自拍貼圖網麻辣貼圖情色網好色客成人圖片貼圖區711成人AV貼圖區台灣美女貼圖區筱萱成人論壇咪咪情色貼圖區momokoko同學會視訊kk272視訊情色文學小站成人情色貼圖區嘟嘟成人網嘟嘟情人色網 - 貼圖區免費色情a片下載台灣情色論壇成人影片分享免費視訊聊天區微風 成人 論壇kiss文學區taiwankiss文學區

Anonymous said...

85cc免費影城 愛情公寓正妹牆川藏第一美女 成人影片 情色交友網 美女視訊 美女視訊 視訊情人高雄網 JP成人影城 383成人影城 aa片免費a片下載 a片線上看aa片免費看 ※a片線上試看※sex520免費影片※ aa片免費看 BT成人論壇 金瓶影片交流區 自拍美女聊天室 aa片免費a片下載 SEX520免費影片 免費a片 日本美女寫真集 sex520aa免費影片 sex520aa免費影片 BT成人網 Hotsee免費視訊交友 百分百貼影片區 SEX520免費影片 免費視訊聊天室 情人視訊高雄網 星光情色討論版 正妹牆 383成人影城 線上85cc免費影城 85cc免費影城 85cc免費影城 85cc免費影城 ※免費視訊聊天室※ ※免費視訊聊天室※ 免費視訊聊天室 85cc免費影片 85cc免費影片 080苗栗人聊天室 080苗栗人聊天室 080中部人聊天室 080中部人聊天室 免費a片下載 免費a片 AA片免費看 aa片免費看 aa片免費看 aa片免費看 aa片免費看 日本av女優影片 av女優 av女優無碼影城 av女優 av女優 百分百成人圖片 百分百成人圖片 視訊情人高雄網 電話交友 影音電話交友 絕色影城 絕色影城 夜未眠成人影城 夜未眠成人影城 色咪咪影片網 色咪咪影片網 色咪咪影片網 色咪咪影片網 色咪咪影片網 免費色咪咪貼影片 免費色咪咪貼影片 色情遊戲 色情遊戲 色情遊戲 色情遊戲 影音視訊交友網

Anonymous said...

視訊交友網 080視訊聊天室 ※免費視訊聊天室※ ※免費視訊聊天室※ 視訊聊天室 成人影音視訊聊天室 ut影音視訊聊天室 ※免費視訊聊天室※ 視訊ukiss聊天室視訊ukiss聊天室 視訊交友90739 視訊交友90739 情人視訊網 168視訊美女 168視訊美女 168視訊美女 視訊美女館 視訊美女館 免費視訊美女網 小高聊天室 小高聊天室 aio交友聊天室 aio交友聊天室 交友聊天室 交友聊天室 線上a片 線上a片 線上a片 線上a片 線上a片 免費線上a片 免費線上a片 嘟嘟成人網站 成人漫畫 情色文學 嘟嘟成人網 成人貼圖區 情色文學成人小說 微風成人區 情色貼圖區 免費視訊聊天 免費成人圖片區 愛情公寓 愛情公寓聊天室 寄情築園小遊戲 免費aa片線上看 aa片免費看 情色SXE聊天室 SEX情色遊戲 色情A片 免費下載 av女優 俱樂部 情色論壇 辣妹視訊 情色貼圖網 免費色情 聊天室 情人視訊聊天室 免費a片成人影城 免費a片-aa片免費看 0204貼圖區 SEX情色 交友聊天-線上免費 女優天堂 成人交友網 成人情色貼圖區 18禁 -女優王國 080視訊美女聊天室 080視訊聊天室 視訊交友90739 免費a片 aio 視訊交友網 成人影城-免費a片※免費視訊聊天※85cc免費影片日本線上免費a片 免費色咪咪影片免費色咪咪影片aaa片免費看影片aaa片免費看成人影城情人視訊高雄網sex520免費影片080聊天室080聊天室aa的滿18歲影片免費av18禁影片免費av18禁影片免費av18禁影片aa的滿18歲影片

Anonymous said...

有空歡迎來我家唷~感謝分享..加油喔!.......................................................

Anonymous said...

sex999 免費影片免費視訊173liveshow免費視訊聊天室免費視訊gogo免費視訊ggo免費視訊美女免費視訊交友免費視訊聊天區視訊交友90739080視訊聊天室視訊美女34cc聊天室ukisssex888影片區sex888免費影片分享區sex888免費電影豆豆聊天室dodo豆豆聊天室辣妹視訊辣美眉173show影片視訊聊天室sogou搜狗音樂百分百貼影片區aaaa片免費看日本美女寫真集百分百貼圖區線上a片色咪咪影片免費視訊聊天免費影片免費視訊本土自拍免費聊天情色自拍情色貼片區本土自拍網情人視訊高雄網情人視訊聊天室視訊交友網男人幫論壇免費ava片線上看免費av18禁影片台灣kiss情人視訊網色色網a片天下第一色站小魔女免費影片小幻好玩遊戲小澤瑪莉亞小弟弟貼影片aaaaa片俱樂部影片卡通aa片子百分百貼成人圖片百分百貼影片區尋夢園聊天室交友愛情館交友愛戀速配網交友ggoo交友聊天室pc交友愛叭噗小遊戲aio交友愛情館aa免費看影片383成人影城38ga片下載3y3成人色色網38ga成人383movie成人影城av168成人女人色色網台灣遊戲桃Plus28論壇qq美美色網飯島愛免費影片小高聊天室嘟嘟情人色網聊天室尋夢園bobo線上遊戲莉亞迪桑寫真集一葉情貼圖片區