2.3.09

Evelyn Sepp: "Estonia" lõppraprt valmis - ta tuli siiski!


No pole siin rohkem midagi kosta kui seda, et pea 4 aastat Estonia laevahuku asjaolusid selgitada püüdnud valitsuskomisjoni tööd kinnitas lõpuks seda, mis oli ammu teada. Nimelt etnn ametlik ühiskomisjoni lõppjäreldus võib sama hästi kui ka absoluulset vale olla. Vastuolud on lihtsalt sedavõrd suured, et teha üheseid järeldusi.Veel kinnitab valitsuskomisjon üle teisegi tõsiasja -senised tõendid on absoluutselt puudulikud ning kui tahta teada saada huku põhjust, tuleb vähemalt laevavraki vaatlus teostada ning seega hankida uut tõendusmateriali.


Ning kolmas ja samuti mitte vähetähtis konstanteering kõlab lihtsalt väljenduses järgmiselt:


see, millega Rootsi riigi poolt tellitud konsiortsumid uurimise käigus tegelesid olid teoreetilised uuringud võimaliku hukkumise käigu kohta. (täpselt nii nad ka ise oma ülesannet mõistsid ning tulemusi kirjeldavad.)


Nende ülesnne ei saanudki olla huku enda põhjuste väljaselgitamine, sest selleks on olemasolev tõendusmaterial ebapiisav.


Hea küsimus seegi, kas tahtlikult või tahtmatult sellisena kogutud. ..


Kuid peale minu teavad seda paraku veel tuhanded, et omaaegne räpakas uurimine oli selgelt poliitilise surve tulemus, mitte aga teadmiste, oskuste´või tehnoloogia puudumise tagajärg.


Küllap olid kõik need olemas, kui ainult oleks ... olnud.


Seega - alustada saab ja peab täna algusest ehk EV-l tuleb viivitamtult käivatada koostöö teiste riikidega, et teostada vraki uuringud ja selle tulemustest lähetuvalt järgmised sammud.


Tänaseks võiks ju juba hukkumise käigu kirjeldamisest ja selle üle vaidlemisest aidata. Vaja on jõuda ka huku põhjuse väljaselgitamiseni, mitte tuletada selle teoreetilise käigu teoreetilisest kirjelldamisest põhjust ennast! Olematute tõendite abil seejuures!


Raporti enda tehnilise sisu üle ma esialgu vaidlema ei kipu. Seda peavad analüüsima vastava kompetentsiga inimesed. Asi ise on aga igati huvitav ja tunnustamist väät.


Küllap jõuab veel ka selle üle mõelda, et miks mõned asjad sealt välja jäid, aga eks elu annab ka neile küsimustele varem või hiljem ammendava vastuse ...3 comments:

inevitable said...

Evelin,

Näed alusta siit :

http://heiwaco.tripod.com/estnews.htm

Sinu otsustada on, mis sa selle infoga peale hakkad aga pea seda meeles, et sind ja kõiki teisi jälgitakse ning praegused otsused võivad tulevikus päris palju muuta.

Aeg oleks hakata rääkima tõde, kui sa seda teha ei taha, siis teeb seda keegi teine sinu asemel.

Anonymous said...

看房子,買房子,建商自售,自售,台北新成屋,台北豪宅,新成屋,豪宅,美髮儀器,美髮,儀器,髮型,EMBA,MBA,學位,EMBA,專業認證,認證課程,博士學位,DBA,PHD,在職進修,碩士學位,推廣教育,DBA,進修課程,碩士學位,網路廣告,關鍵字廣告,關鍵字,廣告,課程介紹,學分班,文憑,牛樟芝,段木,牛樟菇,日式料理, 台北居酒屋,燒肉,結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,台北住宿,國內訂房,台北HOTEL,台北婚宴,飯店優惠,台北結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,住宿,訂房,HOTEL,飯店,造型系列,學位,牛樟芝,腦磷脂,磷脂絲胺酸,SEO,婚宴,捷運,學區,美髮,儀器,髮型,牛樟芝,腦磷脂,磷脂絲胺酸,看房子,買房子,建商自售,自售,房子,捷運,學區,台北新成屋,台北豪宅,新成屋,豪宅,學位,碩士學位,進修,在職進修, 課程,教育,學位,證照,mba,文憑,學分班,網路廣告,關鍵字廣告,關鍵字,SEO,关键词,网络广告,关键词广告,SEO,关键词,网络广告,关键词广告,SEO,台北住宿,國內訂房,台北HOTEL,台北婚宴,飯店優惠,住宿,訂房,HOTEL,飯店,婚宴,台北住宿,國內訂房,台北HOTEL,台北婚宴,飯店優惠,住宿,訂房,HOTEL,飯店,婚宴,台北住宿,國內訂房,台北HOTEL,台北婚宴,飯店優惠,住宿,訂房,HOTEL,飯店,婚宴,結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,台北結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,台北結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,台北結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,居酒屋,燒烤,美髮,儀器,髮型,美髮,儀器,髮型,美髮,儀器,髮型,美髮,儀器,髮型,小套房,小套房,進修,在職進修,留學,證照,MBA,EMBA,留學,MBA,EMBA,留學,進修,在職進修,牛樟芝,段木,牛樟菇,住宿,民宿,飯宿,旅遊,住宿,民宿,飯宿,旅遊,住宿,民宿,飯宿,旅遊,住宿,民宿,飯宿,旅遊,住宿,民宿,飯宿,旅遊,住宿,民宿,飯宿,旅遊,住宿,民宿,飯宿,旅遊,美容,美髮,整形,造型,美容,美髮,整形,造型,美容,美髮,整形,造型,美容,美髮,整形,造型,美容,美髮,整形,造型,美容,美髮,整形,造型,美容,美髮,整形,造型,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,進修,在職進修,MBA,EMBA,進修,在職進修,MBA,EMBA,進修,在職進修,MBA,EMBA,進修,在職進修,MBA,EMBA,進修,在職進修,MBA,EMBA,進修,在職進修,MBA,EMBA,進修,在職進修,MBA,EMBA,住宿,民宿,飯店,旅遊,美容,美髮,整形,造型,設計,室內設計,裝潢,房地產,進修,在職進修,MBA,EMBA

Anonymous said...

有空歡迎來我家唷~感謝分享..加油喔!.......................................................