7.1.09

Evelyn Sepp: valel on lühikesed jalad


Fotograaf Terje Lepp, EPL jaoks. Pildil Meister koos õpilasega - Maripuu ja Nestor.


Eesti Päevalehe kolmapäevane paljastus siseringi kooskõlastusdokumendist Sotsiaalministeeriumis seab kogu senise korralageduse selles ministeeriumis täiesti uude valgusesse. Fakt on see, et minister teadis kogu eesootavat, kuid ei hoolinud sellest.


Senini ei paista ministri avaldustest ei häbi-
ega kahetsustunnet. Kuulda on vaid õigustusi ja teiste süüdistamist.

Samas teame me aga kõik, et ametnike motiveerimiseks on ministril ja kantsleril üksjagu instrumente, kuid enne avaliku skandaali puhkemist ei olnud toimuv poliitilises plaanis Reformierakonnas üldse kellegi mure. Lisaks veel see, et kõik tänaseks ministri eest häbiposti naelutatud ametnikud said ju veel ka eelmisel aastal nn preemiat tulemusliku ja hea töö eest.

Ei tea, kas minister peab kogu tänseks avalikkusele rulluva loo taustal Eesti avalikkust päris lolliks või sedavõrd tähelepanematuks, et see uudiskild kahe silma vahele jätta. Igatahes on tema ennastõigustav „lugu“ seda naeruväärsem. ja nõmedam.


Siiras silmavaade kaameras ja ülim küünilisus
mahuvad ministri sisse vabalt ära. Küll aga ei näi sinna mahtuvat enam
kompetents vajalike juhtimisotsuste tegemiseks ja arusaam sellest, et
valdkond , mida ta käsutama on asunud puudutab enamasti kõige nõrgemalt kaitstud või siis enim haavatavaid sotsiaalseid gruppe. Seega inimesi, kellega ei saa mängida ega kelle seljas liugu lasta.

Seega loodan, et peaminister Andurs Ansip saab ise aru, et poliitilise vastutuse võtmisel tuleb tal Maripuud abistada.


Tegemist on kogu Reformierakonna poliitilise
vastutusalaga ja kui ministril endal on tagasi astumiseks käed-jalad
liiga tööd täis või napib jõudu nii vastutusrikka otsuse tegemiseks
nagu seda on ministriportfellist loobumine, peab erakond teda
aitama.


Seega, härra peaminister – võta või jäta!
Umbusaldus ministrile on õhus, kuid sama kindel on ka see, et ministril tuleb oma tegemata jätmiste kohta selgitusi anda juba esmaspäeval Riigikogus arupärimistele vastates.

2 comments:

Anonymous said...

看房子,買房子,建商自售,自售,台北新成屋,台北豪宅,新成屋,豪宅,美髮儀器,美髮,儀器,髮型,EMBA,MBA,學位,EMBA,專業認證,認證課程,博士學位,DBA,PHD,在職進修,碩士學位,推廣教育,DBA,進修課程,碩士學位,網路廣告,關鍵字廣告,關鍵字,廣告,課程介紹,學分班,文憑,牛樟芝,段木,牛樟菇,日式料理, 台北居酒屋,燒肉,結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,台北住宿,國內訂房,台北HOTEL,台北婚宴,飯店優惠,台北結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,住宿,訂房,HOTEL,飯店,造型系列,學位,牛樟芝,腦磷脂,磷脂絲胺酸,SEO,婚宴,捷運,學區,美髮,儀器,髮型,牛樟芝,腦磷脂,磷脂絲胺酸,看房子,買房子,建商自售,自售,房子,捷運,學區,台北新成屋,台北豪宅,新成屋,豪宅,學位,碩士學位,進修,在職進修, 課程,教育,學位,證照,mba,文憑,學分班,網路廣告,關鍵字廣告,關鍵字,SEO,关键词,网络广告,关键词广告,SEO,关键词,网络广告,关键词广告,SEO,台北住宿,國內訂房,台北HOTEL,台北婚宴,飯店優惠,住宿,訂房,HOTEL,飯店,婚宴,台北住宿,國內訂房,台北HOTEL,台北婚宴,飯店優惠,住宿,訂房,HOTEL,飯店,婚宴,台北住宿,國內訂房,台北HOTEL,台北婚宴,飯店優惠,住宿,訂房,HOTEL,飯店,婚宴,結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,台北結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,台北結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,台北結婚,婚宴場地,推車飲茶,港式點心,尾牙春酒,居酒屋,燒烤,美髮,儀器,髮型,美髮,儀器,髮型,美髮,儀器,髮型,美髮,儀器,髮型,小套房,小套房,進修,在職進修,留學,證照,MBA,EMBA,留學,MBA,EMBA,留學,進修,在職進修,牛樟芝,段木,牛樟菇,住宿,民宿,飯宿,旅遊,住宿,民宿,飯宿,旅遊,住宿,民宿,飯宿,旅遊,住宿,民宿,飯宿,旅遊,住宿,民宿,飯宿,旅遊,住宿,民宿,飯宿,旅遊,住宿,民宿,飯宿,旅遊,美容,美髮,整形,造型,美容,美髮,整形,造型,美容,美髮,整形,造型,美容,美髮,整形,造型,美容,美髮,整形,造型,美容,美髮,整形,造型,美容,美髮,整形,造型,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,設計,室內設計,裝潢,房地產,進修,在職進修,MBA,EMBA,進修,在職進修,MBA,EMBA,進修,在職進修,MBA,EMBA,進修,在職進修,MBA,EMBA,進修,在職進修,MBA,EMBA,進修,在職進修,MBA,EMBA,進修,在職進修,MBA,EMBA,住宿,民宿,飯店,旅遊,美容,美髮,整形,造型,設計,室內設計,裝潢,房地產,進修,在職進修,MBA,EMBA

Anonymous said...

有空歡迎來我家唷~感謝分享..加油喔!.......................................................